در بیاموز تبلیغات کنید

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. بیاموز
 4. chevron_right
 5. در بیاموز تبلیغات کنید

به ما در جلو بردن هدفمان کمک کنید

بیاموز یک وبسایت آموزشی است که با هدف تولید محتوای فارسی رایگان طراحی شده. هدف اصلی طراحان این وبسایت کمک به همه فارسی زبانان برای دسترسی به اطلاعات آموزشی مناسب است. بیاموز با استفاده از نمایش تبلیغات بخشی از هزینه های تولید محتوای خود را تامین می کند تا از این طریق سرعت و کیفیت محتوای آموزشی خود را افزایش دهد. از طریق سفارش تبلیغات به بیاموز شما نه تنها می توانید به اهداف مالی خود برسید، بلکه به رشد این وبسایت و گسترش یک محیط آموزشی رایگان کمک کرده اید.

بیاموز فضایی ایده آل برای تبلیغات دارد

وبسایت بیاموز در حال حاضر پربازدید ترین وبسایت آموزشی در زمینه زبان های خارجی در ایران است. این وبسایت در کلید واژه های آموزش زبان برای چهار زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و روسی رتبه اول را دارد و یکی از بالاترین نرخ های جذب مخاطب را در وبسایت های آموزشی ایرانی دارد. هر ماه به طور متوسط حدود 130.000 نفر از بیاموز بازدید می کنند و بیش از 700.000 صفحه آموزشی در بیاموز خوانده می شود و این مقدار هر ماه در حال افزایش است.

بیاموز همچنین از کیفیت بازدید کننده بسیار بالایی هم برخوردار است. برخلاف شبکه های اجتماعی بیشتر مخاطبان بیاموز بزرگسال هستند، حدود 75% از مخاطبان دارای تحصیلات دانشگاهی هستند و بخش بزرگی از بازدیدکنندگان سایت به دنبال یادگیری زبان در جهت گرفتن اقامت یا مسافرت به خارج از کشورند.

رتبه الکسای سایت بیاموز
رتبه الکسای سایت بیاموز
محل تبلیغات در وبسایت بیاموز
محل تبلیغهزینه ماهیانهخرید سه ماهه (10% تخفیف)
تبلیغات پایین محتواغیر فعالغیر فعال
تبلیغات بالای محتواغیر فعالغیر فعال
تبلیغات شناور کنار سایت400,000 تومان1,080,000 تومان

تبلیغات در بیاموز برای چه شغل هایی مناسب تر است؟

گرچه با وجود بازدید بالای وبسایت امکان تبلیغ هر محصول یا خدماتی در این وبسایت وجود دارد اما تبلیغات در بیاموز برای شغل های زیر به مراتب پر بازده تر خواهد بود:

 • آموزشگاه ها و موسسات آموزش زبان
 • مدرسان خصوصی زبان خارجی
 • فروشگاه های کتاب و محصولات آموزشی
 • موسسات اعزام دانشجو
 • تورهای مسافرتی
 • اپلیکیشن های آموزشی
 • دارالترجمه ها
فرم ثبت درخواست
نام *
person
Fill out this field
ایمیل *
email
Fill out this field
شماره تماس
phone
Fill out this field
پیام *
create
Fill out this field
لطفا معادله زیر را حل کنید 17 - 5 = ?
extension
Enter the equation result to proceed

چطور در بیاموز تبلیغ کنم؟

برای ارسال درخواست می توانید ایمیلی فرم رو به رو را به همراه اطلاعات دقیق تماس خود پر کنید و یا به آدرس ads@b-amooz.com ارسال کرده و درخواست نمایش تبلیغات را برای ما ارسال کنید. هماهنگی ها لازم در رابطه با تبلیغات از طریق این ایمیل یا تلفن با شما انجام خواهد گرفت. در صورتی که مایل هستید تماس با شما از کانال دیگری به جز ایمیل (مانند تلگرام) صورت گیرد لطفا به این موضوع در فرم تماس اشاره کنید.

 

پس از دریافت درخواست شما، بنر مورد نظر شما با توجه به محل نمایش دریافت شده و به تائید مدیریت خواهد رسید. سپس زمانبندی نمایش تبلیغات بر روی سایت با شما هماهنگ شده و نمایش تبلیغات شروع خواهد شد.