درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

هدف بیاموز چیست؟

هدف بیاموز به طور خلاصه “گسترش دانش به زبان فارسی” است. گردانندگان این سایت برآنند تا با ایجاد یک محیط آموزشی منظم و موثر امکان گسترش علوم و فنون را برای فارسی زبانان ایجاد کنند.

ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند به انسان در راه افزایش کیفیت زندگی کمک کند و بیاموز به نوعی یک فعالیت عام المنفعه در جهت پیشرفت جامعه ایست که همه در آن زندگی می کنیم.

لوگوی بیاموز b-amooz

بیاموز در چه زمینه هایی آموزش می دهد؟

در مرحله فعلی آموزش های بیاموز محدود به دانش نویسندگان است. این آموزش ها احتمال شامل زبان های خارجی، علوم مهندسی و موسیقی خواهد بود. در آینده نه چندان دور و با جذب افراد فعال خواهیم توانست مرزها و محدودیت های فعلی را از بین برده و آموزش را به تمام علوم گسترش دهیم.

توجه داشته باشید که بیاموز یک وبسایت با نویسندگان محدود و متخصص است و گرچه استفاده از مطالب آن برای عموم آزاد است اما امکان نوشتن مطلب در آن برای همه وجود ندارد.

آیا ما هم میتوانیم به بیاموز کمک کنیم؟

از طریق اطلاع رسانی برای این وبسایت شما بزرگترین کمک را به ما خواهید کرد. این اطلاع رسانی کمک می کند افراد بیشتری امکان استفاده از مطالب را داشته باشند و انگیزه ما برای گسترش سریع وبسایت را افزایش خواهد داد. این اطلاع رسانی می تواند شامل لینک کردن صفحات بیاموز در وبسایت شما، اشتراک گذاشتن آنها در شبکه های اجتماعی یا مطلع کردن دوستانتان از وجود این سایت باشد.

همچنین در صورتی که نیاز به آموزش آنلاین در مورد موضوعی خاص را حس می کنید می توانید آن را به صورت یک ایده با ما در میان بگذارید. ما همیشه به دنبال ایده های نو هستیم.